Infotel: 212 812 515
Mobilní telefon: 739 039 163
e-mail: info@general-reality.cz

Byty: etapa Eden 2018!
Vily: VYPRODÁNO!, Řadové domy: VYPRODÁNO!

PROSTĚ BYDLETE LÉPE! 2+kk 3+kk 4+kk 5+kk

 

Mám zájem

V současné době jsou všechny byty k nastěhování v Edenu vyprodány. Opravdu je nám líto, že i vám nemůžeme ihned splnit sen o vlastním bydlení. Nové byty jsou opět v etapě "V Edenu 2018"! 

START V EDENU 2018!
Od srpna 2018 jsme pro Vás nachystali novinku na trhu nového bydlení. Na prodej jsou poslední skvělé byty v rodinných domech - Bungalovech a to v dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk, opět se zahrádkami a parkovacími stánimi. Bonusem je rekuperace v každém bytě.


Bydlení v rodinném domě pouze o 2 bytových jednotkách je opravdu exkluzivní a neopakovatelnou šancí, jak bydlet jinak. Byty budou bonusově vybaveny rekuperací. Vše v rámci standardního vybavení. Neprováhejte, napište. Další nové byty už v Edenu opravdu nebudou.

Máte zájem o zaslání aktuální nabídky ještě volných bytů? Neváhejte. Získejte nabídku na svůj nový byt dříve, než-li ji získá někdo jiný. Bydlení v Mníšku pod Brdy má budoucnost pro Vás i Vaše děti.

Vyplňte a odešlete prosím níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

   

Poptávkový formulář - viladům Mníšecký EdenOdesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.

* Povinné údaje


 
   
 
Developer: OS real, s.r.o. Generální prodejce: General Reality a.s., Václavské náměstí 64, 110 00 Praha 1. Tel.: 212 812 515, 739 039 163. www.general-reality.cz
GDPR - zásady ochrany osobních dat.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace