Infotel: 212 812 515
Mobilní telefon: 739 039 163
e-mail: info@general-reality.cz

Byty: etapa Eden 2018!
Vily: VYPRODÁNO!, Řadové domy: VYPRODÁNO!

PROSTĚ BYDLETE LÉPE! 2+kk 3+kk 4+kk 5+kk

 

Financování

FINANCOVÁNÍ NOVÉ NEMOVITOSTI

Jestliže se rozhodnete ke koupi bytu nebo pozemku v projektu Mníšecký Eden, máte možnost prakticky jakéhokoliv způsobu zaplacení kupní ceny vybrané nemovitosti. Ať je to na straně jedné uhrazení celé kupní ceny v hotovosti, kde máte možnost využít advokátní, nebo bankovní úschovy peněžních prostředků, na straně druhé je to možnost úhrady celkové kupní ceny prostřednictvím hypotečního úvěru a v neposlední řadě je to kombinace obou variant, tj. částečná hotovost v kombinaci s hypotečním úvěrem. Samozřejmostí je i financování prostřednictvím úvěru ze stavebního spoření.
 

Splátkový kalendář k bytům

Jestliže se rozhodnete ke koupi bytu v projektu Mníšecký Eden, je postup plateb jeho kupní ceny následující:

rezervační kauce: rezervační poplatek ve výši 5% z celkové kupní ceny včetně zákonného DPH, minimálně však 100.000,–Kč (jednostotisíc-korun-českých) a to do třech kalendářních dnů od podpisu Rezervační smlouvy k Vaší nemovitosti (tato částka se započítává do čtvrté plaby za Vaší nemovitost)

1. platba: splátka ve výši 10% ceny bytu z celkové kupní ceny včetně DPH a to do sedmi kalendářních dnů od podpisu Budoucí kupní smlouvy o převodu vlastnictví k Vaší nemovitosti

2. platba: Splátka ve výši 40% ceny bytu z celkové kupní ceny včetně DPH a to do patnácti kalendářních dnů, po zápisu rozestavěných bytových jednotek do katastru nemovitostí, tzv. prohlášení vlastníka. Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

3. platba: splátka ve výši 25% z celkové kupní ceny bytu včetně DPH a to do patnácti kalendářních dnů, po dokončení vnitřních omítek ve Vašem bytě. Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

4. platba: po odečtení rezervační kauce splátka ve výši 20% ceny bytu z celkové kupní ceny bytu včetně DPH, do patnácti kalendářních dnů po dokončení vnitřních prostor Vašeho bytu (jsou dokončeny podlahy, obklady, dlažby, zařizovací předměty …). Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

5. platba: splátka ve výši 5% z celkové kupní ceny bytu včetně DPH a to do deseti pracovních dnů od podpisu Kupní smlovy k Vašemu bytu (Kupní smlouva se bude uzavírat do třiceti kalendářních dnů od nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí)

Vyjma rezervačního poplatku, je možné veškeré platby spojených s koupí Vašeho nového bytu řešit prostřednictvím hypotečního úvěru, nebo stavebního spoření. Doporučujeme Vám obrátit se na naše hypoteční partnery, kteří Vám na jednom místě zaručí jeho pohodlné vyřízení beze stresu a dalšího papírování, plus přinášejí mnoho dalších výhod. (Partneři)

NIKDY NEBYLO

  • společně s ČSOB možnost financování až 100% ceny
  • v případě, že byste rádi vyměnili svůj starý byt za nový, naši vyškolení makléři vám rádi pomohou
  • ZDARMA vám pomůžeme s veškerým poradenstvím, včetně situace, kdy si nejste jisti svými finančními možnostmi

 

Splátkový kalendář k řadovým a samostatným RD

Jestliže se rozhodnete ke koupi bytu v projektu Mníšecký Eden, je postup plateb jeho kupní ceny následující:

rezervační kauce: rezervační poplatek ve výši 5% z celkové kupní ceny včetně zákonného DPH, minimálně však 100.000,–Kč (jednostotisíc-korun-českých) a to do třech kalendářních dnů od podpisu Rezervační smlouvy k Vaší nemovitosti (tato částka se započítává do čtvrté plaby za Vaší nemovitost)

1. platba: splátka ve výši 20% ceny domu z celkové kupní ceny včetně DPH a to do sedmi kalendářních dnů od podpisu Budoucí kupní smlouvy o převodu vlastnictví k Vaší nemovitosti

2. platba: Splátka ve výši 30% ceny domu z celkové kupní ceny včetně DPH a to do patnácti kalendářních dnů, po dokončení hrubé stavby (základy, obvodové konstrukce, vnitřní nosné konstrukce, stropy, střecha). Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

3. platba: splátka ve výši 25% z celkové kupní ceny domu včetně DPH a to do patnácti kalendářních dnů, po dokončení vnitřních omítek ve Vašem domu. Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

4. platba: po odečtení rezervační kauce splátka ve výši 20% ceny domu z celkové kupní ceny domu včetně DPH, do patnácti kalendářních dnů po dokončení stavby domu (objekt připravený ke kolaudaci). Platba bude provedena na základě vystavení daňového dokladu.

5. platba: splátka ve výši 5% z celkové kupní ceny nemovitosti včetně DPH a to do deseti pracovních dnů od podpisu Kupní smlovy k Vašemu bytu (Kupní smlouva se bude uzavírat do třiceti kalendářních dnů od nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí)

Vyjma rezervačního poplatku, je možné veškeré platby spojených s koupí Vašeho nového bytu řešit prostřednictvím hypotečního úvěru, nebo stavebního spoření. Doporučujeme Vám obrátit se na naše hypoteční partnery, kteří Vám na jednom místě zaručí jeho pohodlné vyřízení beze stresu a dalšího papírování, plus přinášejí mnoho dalších výhod. (Partneři)

TAK SNADNÉ

Pořiďte si bydlení podle svých představ a získejte přitom minimálně 4 výhody

  • 0% poplatek za vyřízení hypotéky
  • ZDARMA odhad vykupovaných jednotek
  • GARANCE úrokové sazby až 30 dnů
  • POHODLNÉ vyřízení úvěru na jednom místě

 

 

Splátkový kalendář k stavebním pozemkům

Pokud se rozhodnete ke koupi stavebního pozemku v projektu Mníšecký Eden, je pro vás připraven následující postup plateb jeho kupní ceny:

1. jako první uhradíte: rezervační poplatek 100.000,– Kč a to do třech kalendářních dnů od podpisu Rezervační smlouvy k Vašemu vybranému pozemku

2. jako druhou platbu po odečtení rezervačního poplatku uhradíte: doplatek kupní ceny

Doplatek kupní ceny uhradí kupující do advokátní úschovy před uzavřením příslušné kupní smlouvy. Výplata kupní ceny z advokátní úschovy bude uskutečněna po vkladu vlastnického práva kupujícího do příslušného katastru nemovitostí, tj. až bude kupující uveden v katastru jako vlastník.

Veškeré platby spojené s koupí Vašeho pozemku je možné řešit prostřednictvím hypotečního úvěru. Doporučujeme Vám obrátit se na naše hypoteční partnery, kteří Vám na jednom místě zaručí jeho pohodlné vyřízení beze stresu a dalšího papírování, plus přinášejí mnoho dalších výhod.

Splátkový kalendář ke garážím

Pokud se rozhodnete ke koupi garáže v projektu Mníšecký Eden, je pro vás připraven následující postup plateb její kupní ceny:

1. jako první uhradíte: rezervační poplatek 20.000,– Kč a to do třech kalendářních dnů od podpisu Rezervační smlouvy k Vaší vybrané garáži

2. jako druhou platbu po odečtení rezervačního poplatku uhradíte doplatek kupní ceny. Doplatek kupní ceny uhradí kupující do 10 dní od uzavření příslušné kupní smlouvy. Kupní smlouva bude uzavírána po kolaudaci stavby.

 

 

 
   
 
Developer: OS real, s.r.o. Generální prodejce: General Reality a.s., Václavské náměstí 64, 110 00 Praha 1. Tel.: 212 812 515, 739 039 163. www.general-reality.cz
GDPR - zásady ochrany osobních dat.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace